CENÍK

Kosmetická ošetření ALISSA BEAUTÉ od 790,-Kč do 990,-Kč

                                                                           (dle typu pleti a použitých aktivních látek)

PERFECTION Vitamin C- Anti-age péče s podporou tvorby kolagenu, HYALU-LIFT-vyplňující ošetření s kyselinou hyaluronovou, LINGEVITY-pro zralou pleť 40+ s vráskami, CHARMING- komplexní péče pro povadající pleť, AQUA- hydratační ošetření, PURE – řekněte sbohem akné, ILUMINATING- pro pleť s pigmentovými skvrnami a jizvami, DELICATE- úleva pro citlivou a kuperózní pleť, PLATINUM- rozjasňující ošetření

+ BIO ACTIVE- síla přírody v jedné kapce – koncentrovaná séra na pleť, které lze kombinovat s jakýmkoliv ošetřením.

            Kosmetické produkty  ALISSA BEAUTÉ jsou až 98% NATURAL při zachování vysokého účinku.

 • Délka ošetření : 60 minut.
 • Ošetření zahrnuje: podrobnou diagnostiku pleti MICROKAMEROU, povrchové čištění, peeling, hloubkové čištění ultrazvukem – bezbolestné odstranění komedonů až z 80%, masáž obličeje, krku, dekoltu, aplikace sér, maska, maska na oči a rty a finální krém.
  V rámci kosmetického ošetření provádíme – úpravu obočí a depilaci horního rtu ZDARMA.

Pro zvýšení účinků kosmetické péče lze kombinovat s inovativními přístrojovými ošetřeními, která také nabízíme v našem studiu.

————————————————————————————————————————————————————————-

Kosmetické ošetření pro MUŽE  990,-Kč

 • Vzácné spojení aktivních složek určených speciálně pro potřeby mužské pleti. Pleť mužů je často namáhána a drážděna holením. Bývá suchá , citlivá a častý je i problém se zarůstáním vousů.

  Nechystáme se měnit vaše zvyky, ale pouze život a svěžest vaší pleti.

 • Délka ošetření: max.60 minut.
 • Ošetření zahrnuje: povrchové čištění, hloubkové čištění ultrazvukem, aplikace aktivních látek, masáž obličeje a hlavy, energizující maska, intenzivní revitalizační krém.

  Kosmetická ošetření Diego Dalla Palma (DDP) od 790,- do 1950,-Kč

  (dle typu pleti a použití aktivních látek)

 • ICON TIME- intenzivní anti-age péče pro pleť s vráskami a ztrátou tonality, FILLIFT – vyplňující a vyhlazující ošetření, SKINMAP-buněčná bio-revitalizace, MOISTURISING- hydratační ošetření, SOOTHING- pro citlivou, křehkou a kuperózní pleť, PURIFING- dejte sbohem akné, WHITELIGHT – boj proti pigmentovým skvrnám, RESURFACE- vdechněte svoji pleti nový život

 • + SUPER  ACTIVE SÉRA-  koncentrovaná séra, která lze použít v kombinaci s jakýmkoliv ošetřením Diego dalla Palma. Nejmodernější kosmetická technologie a využití přírodních látek zaručují vysokou efektivitu a účinnost.
 • Značka DDP se zrodila ze spojení zkušeností, výzkumu a vývoje v odvětví kosmetologie a estetiky. Jedná se o klinicky testovanou dermokosmetiku. Srdcem produktů je 51+3 HYALU COMPLEX- exkluzivní registrovaná obchodní značka laboratoří RVB SKINLAB. Cílem  jedinečné formule 51+3 HYALU COMPLEX  je bio-revitalizace pleti,tzn.nastartování funkčnosti pleti, zajištění a udržení jejího zdraví a krásy. Vysoký efekt ošetření.Díky pečlivému zkoumání a vývoji aktivních látek v laboratořích RVB SKINLAB jsou produkty DDP neustále inovovány a DDP se tak stalo hlavním lídrem v určování nových trendů ve světě dermokosmetiky.
 • Délka ošetření: 60-90 minut v závislosti na délce působení použitých aktivních látek.
 • Ošetření zahrnuje: podrobnou diagnostiku pleti MICROKAMEROU, povrchové čištění, uvítací masáž, peeling, hloubkové čištění UZ, aplikace aktivních sér, specifická masáž dle požadovaného účinku, maska, finální krém.

Pro zvýšení účinků kosmetické péče lze kombinovat s inovativními přístrojovými ošetřeními, která také nabízíme v našem studiu.

————————————————————————————————————————————————————————

Žádné komentáře